Technik Serwisant

Branża: Inne
Oferta pracy z dnia: 2018/07/20
Oferta ważna do dnia: 2018/08/20
Pracodawca: Klient Gratka.pl
Oferowane wynagrodzenie brutto: 2100
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Firma Rafago Sp. z o.o to  operator vendingowy, istniejący na rynku  od 1997 roku. Firma oferuje instalacje, serwis i zaopatrzenie automatów vendingowych w przedsiębiorstwach, szkołach, uczelniach obiektach sportowych i innych placówkach.  Firma należy do Polskiej Grupy Vendingowj posiadającej w całej Polsce kilka tysiecy automatów .

Poszukujemy pracownika na stanowisko:
SERWISANT AUTOMATÓW
Miejsce pracy: Ślask ( Gliwice, Zabrze, Rybnik i okolice, Opolskie, Małopolskie)

Rejon: Katowice i okolice

Obowiązki:

Praca w terenie polegająca na obsłudze, zaopatrzeniu, serwisowaniu automatów.

Wymagania:

Prawo jazdy kat. B.
kultura osobista, uczciwość, sumienność, komunikatywność, odpowiedzialność,niekaralność.
( wykształcenie techniczne będzie dodatkowym atutem).

Atrakcyjne motywacyjne wynagrodzenie uzależnione od wkładu pracy.

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

Możliwość pracy w ruchomych dniach i godzinach
Stabilne warunki zatrudnienia.
Możliwość przyuczenia do zawodu – niezbędny pakiet szkoleń.

Samochód służbowy

Kontakt:
OSIKOWA 66,
Katowice
698658771
Email: barbara.pok@wp.pl