Spedytor Międzynarodowy z językiem niemieckim

Oferta pracy z dnia: 2018/02/12
Oferta ważna do dnia: 2018/03/15
Pracodawca: Dakar-Trans S.Rugała Sp. zo.o., Sp. k.
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Firma DAKAR-TRANS S.RUGAŁA SP.ZOO ,SP.K.
w Katowicach poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice (dzielnica Ligota)
Region: śląskie

Opis stanowiska:
• organizacja przewozów cało-pojazdowych
• monitorowanie i kontrola realizacji zleceń transportowych, dbanie o jakość i terminowość
• pozyskiwanie przewoźników
• nadzór nad dokumentacją spedycyjną
• pozyskiwanie klientów

Wymagania:
• dobra znajomość języka niemieckiego
• doskonała organizacja pracy

Mile widziane:
• doświadczenie w pracy w dziale spedycji międzynarodowej lub na podobnym stanowisku

Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• podstawę plus prowizję uzależnioną od osiąganych wyników
• szkolenia wdrożeniowe
• pracę w firmie posiadającej własne portfolio klientów
• niezbędne narzędzia pracy

KONTAKT: e-mail lub tel. kontaktowy.

Kontakt:
ul. Książęca 20c
Katowice
660795919
Email: biuro@dakar-trans.pl