specjalista techniczno-handlowy

Oferta pracy z dnia: 2019/09/03
Oferta ważna do dnia: 2019/10/04
Pracodawca: DIPOL 57

Firma Dipol 57 poszukuje pracownika na stanowisko: spec. techniczno-handlowy

Oferujemy:

– Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy i dobre wynagrodzenie

– Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i możliwość doskonalenia zawodowego poprzez szkolenia

– Naukę obsługi programu sprzedaży – Symfonia Handel oraz przygotowanie do pracy na stanowisku: specjalista ds sprzedaży w firmie Dipol 57

Opis stanowiska:

– przyjmowanie, sprawdzanie, znakowanie i rozkładanie towaru w magazynie, utrzymywanie porządku w magazynie, inwentaryzowanie

– przyjmowanie należności od klientów, wydawanie towaru klientom, pakowanie paczek do wysyłek

– pomoc klientowi w wyborze odpowiedniego towaru, ofertowanie, obsługa klienta, również przez telefon i e-mail, wystawanie faktur, paragonów, itp.

– pozyskiwanie klientów i utrzymywanie relacji handlowych

– dbanie o ekspozycję na sali sprzedaży, porządek na sali sprzedaży

– praca na magazynie i sali sprzedaży

– obsługa reklamacji

– chęć do nauki i poznania całego asortymentu, programu sprzedaży – Symfonia Handel i innych programów

– mile widziane zainteresowania w zakresie: CCTV, RTV-SAT, systemy alarmowe, instalacje antenowe, domofonowe i wideodomofonowe

Wymagania:

– chęć do pracy i nauki

– miłe widziane doświadczenie zawodowe w branży: CCTV, RTV-SAT, alarmy i/lub wykształcenie czy zainteresowania w tym kierunku

– obsługa komputera

– praca częściowo samodzielna, częściowo wymaga umiejętności pracy w zespole

– bezpośredni kontakt z klientem

– dokładność, poczucie odpowiedzialności za wykonywane zadania i powierzony majątek

– punktualność, zdyscyplinowanie

– wymagana sprawność układu kostno-stawowego i mięśniowego gdyż praca odbywa się zazwyczaj w ruchu oraz w pozycji stojącej i siedzącej.

Firma DIPOL 57:

Zajmujemy się sprzedażą hurtową i detaliczną oraz doradztwem i ofertowaniem w zakresie sprzedawanego asortymentu:

anten, kamer, alarmów, domofonów i wideodomofonów, przewodów, szaf teletechnicznych, światłowodów itd.

– Zaopatrujemy głównie profesjonalistów

– Jesteśmy w sieci dystrybucyjnej firmy DIPOL

Jeśli zainteresowało cię nasze ogłoszenie prosimy o przesłanie swojego CV na adres:

rekrutacja@dipol57.pl kontakt ws pracy 600957191 pn-pt 8:00-16:30

Adres miejsca pracy: ul. Bocheńskiego 87, 40-847 Katowice http://57.com.pl/info/about

Chcesz dowiedzieć się więcej o asortymencie jaki sprzedajemy – wejdź na stronę DIPOL-a www.dipol.com.pl

Kontakt:
600957191