Specjalista ds Zarządzania Flotą Samochodów

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Polski Serwis Floty Sp. z o.o.
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

POLSKI SERWIS FLOTY SP. Z O.O. jest jedną z największych firm flotowych w Polsce z kilkunastoletnim doświadczeniem.
Jesteśmy innowacyjną, prężnie rozwijającą się firmą. Od 2004 roku sukcesywnie wdrażamy nowoczesne rozwiązania z zakresu zarządzania flotami samochodowymi i obsługi Klienta.
Naszą misją jest dostarczanie Klientom rzetelnej i profesjonalnej obsługi flotowej, gwarantującej kompleksowe wsparcie w zakresie zarządzania flotą samochodową.
W związku z dynamicznym rozwojem aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalisty ds Zarządzania Flotą Samochodów

Obowiązki:

  • Nadzór nad stanem technicznym samochodów
  • Wsparcie użytkowników samochodów służbowych
  • Obsługa samochodów w zakresie wymiany opon
  • Rozliczanie kosztów leasingu, paliwa i opłat dodatkowych
  • Współpraca z firmami leasingowymi i ubezpieczeniowymi
  • Wydania i przyjęcia samochodów
  • Rejestracja samochodów
  • Rejestr protokołów zdawczo-odbiorczych samochodów i sprzętu
  • Podstawiane samochodów pod wskazany adres Klienta
  • Archiwizacja dokumentów
  • Aktualizacja danych w systemie do zarządzania flotą
  • Współpraca ze wszystkimi działami w firmie

Wymagania:

  • Zainteresowania tematyką samochodową
  • Ogólna wiedza z zakresu podstawowej mechaniki samochodowej
  • Umiejętność pracy zespołowej oraz znajomość podstawowych zasad pracy administracyjnej i obsługi pakietu MS Office
  • Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów z ludźmi
  • Umiejętność radzenia sobie w obliczu i pod presją czasu
  • Dyspozycyjność
  • Mile widziane doświadczenie w branży motoryzacyjnej
  • Wykształcenie wyższe lub osoba studiująca
  • Prawo jazdy kategorii – B, dodatkowym atutem kategoria – C
  • Stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem w swojej branży
  • Możliwość zdobywania doświadczenia z zgranym, profesjonalnym i nastawionym na cel zespole
  • Przyjazną atmosferę w pracy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz stałe wynagrodzenie

Informacje dodatkowe:

CV wraz z listem motywacyjnym oraz zezwoleniem na przetwarzanie danych osobowych, prosimy przesyłać na adres: praca@psflota.pl