Specjalista ds. organizacji szkoleń

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Klient Gratka.pl
Miejsce pracy: Katowice
Numer referencyjny: Specjalista-Katowice/2017
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Opis firmy:

W związku z rozpoczęciem realizacji nowych projektów EFS poszukujemy kandydatów na stanowisko:

ZAKRES ZADAŃ:

  • Udział w przygotowaniu i realizacji projektów szkoleniowo-doradczych,
  • Pozyskiwanie osób zainteresowanych udziałem w szkoleniach,
  • Publikacja materiałów promocyjnych i informacyjnych,
  • Budowa i aktualizacja bazy trenerów, doradców, ekspertów i podwykonawców szkoleń i współpraca z nimi na etapie realizacji projektów,
  • Diagnoza potrzeb szkoleniowych, monitoring i ewaluacja szkoleń,
  • Nadzór organizacyjny nad szkoleniami.

OCZEKUJEMY:

  • Doświadczenia w organizacji szkoleń,
  • Umiejętności nawiązywania i utrzymywania kontaktów,
  • Komunikatywności i kreatywności,
  • Wysokiej kultury osobistej,
  • Czynnego prawa jazdy kat. B.
  • Zdobycie doświadczenia zawodowego przy realizacji projektów unijnych,
  • Wsparcie merytoryczne,
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu na wyższe stanowiska,
  • Niezbędne narzędzia pracy.

Prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych podając w temacie nazwę stanowiska
i nr referencyjny ogłoszenia.