Specjalista ds. Kadr i Płac

Branża: HR, Kadry
Oferta pracy z dnia: 2018/10/29
Oferta ważna do dnia: 2018/11/29
Pracodawca: Grupa Farmacol
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

GK FARMACOL to jeden z największych dystrybutorów farmaceutycznych w Polsce, łączący doświadczenie i najlepsze tradycje polskiego biznesu z nowoczesnym sposobem zarządzania.

Atutem naszej firmy są wysoko wykwalifikowani eksperci ściśle współpracujący na każdym stanowisku pracy.

Jeśli cenisz sobie profesjonalizm, chcesz wyznaczać nowe kierunki rozwoju, lubisz podejmować nowe wyzwania i chcesz uczestniczyć
w naszym sukcesie, a do każdego zadania podchodzisz indywidualnie…

Dołącz do grupy fachowców, którzy zmieniają oblicze biznesu – zostań współtwórcą sukcesu Grupy Kapitałowej FARMACOL.

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko :

Miejsce pracy : Katowice

Opis stanowiska:

-realizacja procesów personalnych w zakresie nawiązywania i rozwiązywania umów o pracę oraz umów cywilnoprawnych,

-naliczanie wynagrodzeń, zasiłków, sporządzanie list płac,

-przygotowywanie deklaracji podatkowych,

-sporządzanie dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych do ZUS,

przygotowywanie raportów, statystyk i zestawień dotyczących spraw kadrowo- płacowych,

-sporządzanie, prowadzenie i aktualizowanie dokumentacji osobowej pracowników,

Wymagania:

-wykształcenie minimum średnie,

-doświadczenie w obsłudze kadrowo – płacowej,

-obsługa MS Office,

-bardzo dobra znajomość programu Płatnik,

-rozwinięte zdolności analityczne,

-znajomość zagadnień z zakresu przepisów prawa pracy,

-dobra organizacja czasu pracy i umiejętność pracy pod presją czasu,

-samodzielność, sumienność, dokładność.

Oferujemy:

-zatrudnienie w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się organizacji,

-możliwość rozwoju zawodowego w profesjonalnym zespole,

-uczestnictwo w ciekawych projektach w ramach Grupy Kapitałowej,

-pakiet benefitów : pakiet sportowy, pakiet medyczny, ubezpieczenie na życie.

Firma zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Administratorem danych jest Farmacol S.A. Dane zbierane są dla potrzeb obecnego
jak i przyszłych procesów rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym postanowieniami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. z 1998 r. Nr 21, poz. 94 z późn. zm.) oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i następuje na podstawie zgody umieszczonej poniżej. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Farmacol S.A. moich dodatkowych danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji. W razie rezygnacji z dalszego udziału w procesie rekrutacji ma Pani/Pan prawo złożyć żądanie usunięcia Pani/Pana danych osobowych, które spowoduje niezwłoczne ich usunięcie.

Kontakt:
Szopienicka 77
Katowice
Email: rekrutacja@farmacol.com.pl