Specjalista ds. Kadr i Płac

Branża: HR, Kadry
Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: ETC Group Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Katowice
Numer referencyjny: K&P/ETC
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

PowerJobs to Agencja Pracy Tymczasowej działająca w ramach spółki ETC Group.
Prowadzimy rekrutacje na stanowiska niskiego, średniego i wyższego szczebla.
Współpracujemy z renomowanymi przedsiębiorstwami na terenie południowej Polski oraz Francji, działającymi w różnych sektorach przemysłu.

OPIS STANOWISKA:

  • Wystawianie umów oraz świadectw pracy;
  • Prowadzenie ewidencji absencji (urlopy, zwolnienia lekarskie itp.)
  • Kompleksowe zarządzanie aktami osobowymi;
  • Archiwizacja dokumentów kadrowo-płacowych;
  • Prowadzenie korespondencji z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, kancelarie komornicze itp.)
  • Sporządzanie list płac oraz raportów do ZUS.

OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATÓW:

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;
  • Znajomość procesu naliczania wynagrodzeń oraz zagadnień związanych z zatrudnianiem na podstawie umów o pracę oraz zleceń;
  • Samodzielność, umiejętność pracy pod presją czasu.

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku;
  • Doskonałą atmosferę w miejscu pracy;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Szkolenia poszerzające wiedzę.