Specjalista ds. inwentaryzacji budynków

Branża: Inne
Oferta pracy z dnia: 2019/02/11
Oferta ważna do dnia: 2019/03/14
Pracodawca: V2B POLAND MACIEJ KRAJEWSKI
Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska:

Młodszy specjalista ds. inwentaryzacji budynków zajmować będzie się bieżącą obsługą projektów firmy, w zakresie inwentaryzacji budynków.

Do obowiązków osoby na tym stanowisku należeć będzie:

– wykonywanie dokumentacji opisowej i fotograficznej obiektów budowlanych

– analiza i opracowywanie zebranych danych

– odpowiedzialność za powierzone mienie

– obsługa administracyjna realizowanych projektów

Uwaga: Praca wiąże się z licznymi, kilkudniowymi (max. tydzień roboczy) wyjazdami na terenie całego kraju.

Wymagania minimalne:

-wykształcenie minimum średnie

-prawo jazdy kat. B (w procesie rekrutacji zastrzegamy sobie prawo do weryfikacji umiejętności prowadzenia pojazdów kat. B oraz znajomości Ustawy Prawo o Ruchu Drogowym)

-podstawowa znajomość obsługi pojazdu (sprawdzenie i uzupełnianie płynów eksploatacyjnych)

-biegła umiejętność pracy z komputerem (środowisko Windows: Word, Excel, Total Commander, FTP, Outlook)

-wysoka kultura osobista

-komunikatywność

-dyspozycyjność i gotowość do częstych wyjazdów służbowych na terenie kraju

Mile widziane:

-osoby studiujące lub uczące się w systemie zaocznym

-osoby z wykształceniem technicznym

Oferujemy:

-> Możliwość rozwoju osobistego

-> Pracę w młodym zespole

-> Pracę w przyjaznej atmosferze

-> Pakiet szkoleń wdrożeniowych

-> Umowę o pracę na część etatu z możliwością dopełnienia lub umowę zlecenie w zależności od oczekiwań kandydata

-> System kart MultiSport

-> Prywatną opiekę medyczną

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania. Oczekujemy CV w formacie PDF z aktualnym zdjęciem.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Informujemy, że Administratorem danych jest V2B Poland z siedzibą w Katowicach przy ul. Sowińskiego 21. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko do wybranych kandydatów.

32 441 16 49