Specjalista

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Prosper Finance Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Katowice
Rodzaj pracy: Stała, Dodatkowa, Inna

Firma specjalizująca się w sprzedaży usług finansowych B2B poszukuje pracowników/współpracowników do działu sprzedaży i windykacji.

Zakres obowiązków:

– aktywne pozyskiwanie nowych klientów z sektora B2B dbając jednocześnie o wysoki poziom obsługi

– budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku

– inicjowanie i kształtowanie długofalowych relacji z klientami

– negocjowanie z potencjalnymi klientami

– identyfikowanie oczekiwań i potrzeb klienta

Oczekujemy:

– umiejętności budowania i podtrzymywania długotrwałych relacji z Klientami

– komunikatywności

– dbałość o satysfakcję klientów

– bardzo dobrej organizacji czasu pracy

– rzetelności w wykonywaniu obowiązków

– wysokiego zaangażowania w efektywną realizację celów

– elastycznego i twórczego podejścia do nowopowstałych sytuacji

– entuzjazmu i pozytywnego myślenia

Oferujemy:

– elastyczny czas pracy

– możliwość pracy zdalnej

– możliwość rozwoju zawodowego i poszerzania wiedzy

– wynagrodzenie uzależnione od efektów

– podstawa oraz wysokie prowizje