Spawacz / Ślusarz

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: WIPER sp. z o. o.
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wiper Sp. z o. o.

Mikołów, śląskie

Wiper to firma produkcyjna z Mikołowa. Jest wiodącym producentem
odwodnień ze stali nierdzewnej do kabin prysznicowych.

SPAWACZ / ŚLUSARZ

Miejsce pracy: Mikołów
Region: śląskie

Opis stanowiska:

– spawanie metodą TIG elementów ze stali nierdzewnej, głównie blach.

Wymagania:

– umiejętność spawania metodą TIG;
– mile widziane certyfikaty spawalnicze;
– chętnie przyjmiemy osoby po kursach, do douczenia;
– umiejętność czytania rysunku technicznego;
– wykształcenie techniczne będzie dodatkowym atutem;
– gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym;
– dbałość o powierzony sprzęt;
– chęć nauki i zdobywania nowych umiejętności;
– sumienne i rzetelne wywiązywanie się z powierzonych zadań;
– dostosowanie się do norm oraz procedur BHP i Jakości.

Oferujemy:

– pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
– możliwość stałego zatrudnienia i atrakcyjne warunki w oparciu o umowę o pracę;
– możliwość rozwoju, zdobywania doświadczenia i podnoszenia kwalifikacji;
– pracę w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.