Programmatic Specialist

Oferta pracy z dnia: 2018/06/12
Oferta ważna do dnia: 2018/07/12
Pracodawca: Trenkwalder
Miejsce pracy: Katowice
Numer referencyjny: a0t5800000OaPICAA3
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

O TrenkwalderTrenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Nasz Klient oferuje indywidualne rozwiązania reklamowe oraz dedykowane narzędzia i produkty, które pomagają firmom i markom w realizacji działań na urządzeniach mobilnych.
Nawet do standardowych projektów podchodzi on w kreatywny i innowacyjny sposób. Jest sfokusowany na celu biznesowym swoich Klientów, najwyższy poziom i jakość świadczonych usług jest dla niego priorytetem.
Jeśli chcesz pracować z najlepszymi, aplikuj już dziś!Opis stanowiska:

  • odpowiedzialność za przygotowywanie strategii i taktyk reklamowych w obszarze reklamy kupowanej w modelu programatycznym,
  • bycie partnerem klienta w tym obszarze i dbanie o budowanie biznesowych relacji,
  • samodzielne obsługiwanie kampanii reklamowych oraz bycie odpowiedzialnym za koordynację projektów w obszarze programmatic,
  • raportowanie efektów pracy do przełożonego.

Wymagania:

  • ciekawość poznawcza i umiejętność samodzielnego wyznaczania sobie celów, ciągły rozwój wiedzy na temat rynku mediów,
  • umiejętność nawiązywania relacji interpersonalnych, wysoki poziom energii,
  • wiedza na temat funkcjonowania programmatic jako elementu marketing mixu,
  • umiejętność prawidłowej odpowiedzi na zadany brief w obszarze programmatic,
  • umiejętność zarządzania i nadawania właściwego priorytetu zadaniom, umiejętność zrozumienia roli poszczególnych zadań w projekcie, umiejętność koordynacji procesów wewnętrznych,
  • ciągła chęć rozwoju wiedzy na temat rynku mediów i marketingu.

Klient oferuje:

  • długotrwałą współpracę w dynamicznie rozwijającym się zespole,
  • bezpośrednią współpracę z bardzo doświadczonymi osobami,
  • wynagrodzenie + pakiet pozapłacowy,
  • elastyczne godziny pracy, pełnopłatne urlopy,
  • udział w ciekawych i rozwojowych projektach w obszarze rozwiązań mobilnych,
  • szkolenia.