Pracownik recepcji hotel & sport (Specjalista ds. sprzedaży)

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Millenium Sport Sp. z o.o.
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Opis firmy :

Millenium Sport Sp. z o.o., Spółka zarządzająca obiektem Bażantowo Sport (Hotel *** i Centrum Sportowe) z siedzibą w Katowicach przy ul. Pijarskiej 1,3

Obowiązki :

  • Praca w recepcji multifunkcyjnej: hotel i usługi sportowe
  • obsługa klienta, sprzedaż bezpośrednia,
  • odbieranie telefonów, korespondencji mailowej
  • przygotowywanie i edycja dokumentów, ofert
  • zawieranie umów / zamówień z klientami
  • praca w systemach sprzedażowych, systemach rezerwacyjnych usług hotelowych i sportowych oraz systemach online
  • tworzenie pozytywnego wizerunku firmy w kontaktach z klientem i dostawcą
  • reagowanie na trudne i alarmowe sytuacje zgodnie z instrukcjami
  • obsługa urządzeń biurowych

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na recepcji lub dziale sprzedaży min. 6 mcy w usługach
  • umiejętność pracy w zespole
  • wysoka kultura osobista
  • dobra znajomość j.angielskiego w mowie i piśmie, mile widziana znajomość drugiego języka
  • znajomość obsługi: Windows, MS Office, , Facebook
  • umiejętność podejmowania szybkich decyzji i rozwiązywania problemów
  • bardzo dobra organizacja pracy, komunikatywność, obowiązkowość, nastawienie na realizację celu
  • punktualność i samodzielność
  • dyspozycyjność, gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • wykształcenie minimum średnie
  • mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi (kurs wychowawcy/kierownika wypoczynku)
  • mile widziane doświadczenie w branży: hotelarstwo, turystyka, rekreacja
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie w związku z rozbudową działu sprzedaży
  • interesującą pracę w młodym, kreatywnym zespole
  • pakiet benefitów pozapłacowych (karta sportowa)
  • po okresie próbnym umowę o pracę na pełen etat