Pracownik produkcji płyt podposadzkowych

Oferta pracy z dnia: 2018/12/03
Oferta ważna do dnia: 2019/01/03
Pracodawca: WIPER sp. z o. o.
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wiper Sp. z o. o.

Mikołów, śląskie

Wiper to firma produkcyjna z Mikołowa. Jest wiodącym producentem
odwodnień ze stali nierdzewnej do kabin prysznicowych.

PRACOWNIK PRODUKCJI PŁYT PODPOSADZKOWYCH

Miejsce pracy: Mikołów
Region: śląskie

Opis stanowiska:

– przygotowanie płyt podposadzkowych (twardy styropian ekstrudowany) do pokrycia klejem/zaprawą;
– szlifowanie płyt, oklejanie taśmami, docinanie siatki z włókna szklanego, przygotowanie zaprawy;
– przygotowanie rynienek prysznicowych do wklejania do płyt, czyli czyszczenie, matowanie powierzchni, itp.;
– kontrola jakości towarów i wykonanej pracy;
– prace dotyczące konfekcjonowania i pakowania.

Wymagania:

– mile widziane doświadczenie w budownictwie przy prostych pracach ogólnobudowlanych;
– zaangażowanie w pracę, chęć uczenia się;
– umiejętność czytania rysunku technicznego – dodatkowy atut;
– umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

– atrakcyjne wynagrodzenie;
– stałe miejsce pracy;
– zatrudnienie na zasadzie umowy o pracę, możliwość uzyskania premii;
– możliwość rozwoju i zdobycia nowych kwalifikacji.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Kontakt:
Wyzwolenia 27
Mikołów