Pracownik produkcji (m/k)

Oferta pracy z dnia: 2019/07/10
Oferta ważna do dnia: 2019/08/09
Pracodawca: Trenkwalder
Numer referencyjny: a0t4H00000WJNJEQA5
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

O TrenkwalderTrenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:Obowiązki:

  • praca przy produkcji metalowych struktur siedzeń samochodowych,
  • obsługa prostych maszyn,
  • przestrzeganie zasad BHP.

Wymagania:

  • chęci do pracy,
  • zdolności manualne,
  • zaangażowanie,
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym/4-brygadowym.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na pełen etat w oparciu na umowę o pracę od pierwszego dnia zatrudnienia,
  • możliwość rozwoju, awansu,
  • wynagrodzenie podstawowe + atrakcyjne premie wypłacane zawsze na czas!
  • dodatkowe premie za polecenie pracownika,
  • pakiet sportowy OK System dla chętnych,
  • prywatna opieka medyczna dla zainteresowanych,
  • ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach.