Pracownik produkcji

Oferta pracy z dnia: 2018/12/04
Oferta ważna do dnia: 2019/01/04
Pracodawca: Work Service S.A.
Numer referencyjny: PP/WEX-11/2018
Rodzaj pracy: Tymczasowa
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Opis firmy:

Grupa Work Service jest największą w Polsce agencją zatrudnienia i pierwszą spółką z sektora usług personalnych notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Od 1999 roku dostarczamy szeroki wachlarz innowacyjnych rozwiązań z obszaru HR. Świadczymy usługi pracy tymczasowej, rekrutacji pracowników stałych, doradztwa, outplacementu oraz outsourcingu usług na terenie Europy Środkowo-Wschodniej. Posiadamy 35 lokalnych biur oraz sieć 200 mobilnych doradców personalnych. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób, a ponad 3000 pracodawców wybrało nas na swojego partnera w biznesie bazującego na solidnych fundamentach i profesjonalizmie. Jesteśmy zorientowani na zaspokajanie potrzeb zarówno pracowników, jak i pracodawców, pozostając jednocześnie wrażliwi na zmienne uwarunkowania społeczno-ekonomiczne, podatkowe i prawne.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Dla naszego klienta, producenta opakowań jednorazowych poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik produkcji:

Obowiązki:

  • Produkcja opakowań jednorazowego użytku;
  • Obsługa taśmy produkcyjnej;
  • Kontrola jakości opakowań;
  • Pakowanie, foliowanie i segregacja kubeczków/opakowań jednorazowych.

Wymagania:

  • Posiadanie książeczki sanepidu;
  • Zaangażowanie;
  • Motywacja do pracy;
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym lub 4 brygadowym.
  • Dogodny dojazd do Siemianowic Śląskich (okolice Dąbrówki w Katowicach).
  • Umowa o pracę tymczasową z możliwością dłuższej współpracy;
  • Praca w znanej firmie produkcyjnej o ustabilizowanej pozycji na rynku pracy;
  • Wynagrodzenie podstawowe podniesione po 1 miesiącu pracy;
  • Premie kwartalne;
  • Stała opiekę koordynatora.
Kontakt:
Gwiaździsta 66
Wrocław