Pracownik produkcji

Oferta pracy z dnia: 2018/06/14
Oferta ważna do dnia: 2018/07/15
Pracodawca: Coveris Rigid Polska Sp. z o.o.
Oferowane wynagrodzenie brutto: 2300
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

 COVERIS RIGID

Grupa COVERIS RIGID specjalizuje się w produkcji sztywnych cienkościennych opakowań z tworzyw sztucznych  i jest wiodącym producentem opakowań w Europie centralno-wschodniej. W skład dywizji wchodzi obecnie 21 fabryk w 14 krajach w Europie i Stanach Zjednoczonych.

COVERIS RIGID POLSKA Sp. z o.o., posiadająca dwa zakłady produkcyjne w Polsce, aktualnie poszukuje kandydata/tki na stanowisko:

Pracownik produkcyjny

Nr ref. Produkcja

Miejsce pracy – Siemianowice Śląskie

Oferujemy:

-zatrudnienie na umowę o pracę,

-dodatek za system czterobrygadowy – 16% płacy zasadniczej,

-premię miesięczną uzależnioną od poziomu realizacji ustalonych wskaźników produkcyjnych,

-pakiet socjalny (m.in. opieka medyczna, dofinansowanie do karty Multisport, dofinansowanie urlopu, wypoczynku dziecka, impreza mikołajkowa wraz z paczkami dla dzieci pracowników itd.),

-pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej, stabilny proces szkolenia,

-duże możliwości rozwoju dla najlepszych.

Główne zadania:

 –w początkowej fazie zatrudnienia pakowanie produktów przy linii produkcyjnej,

-docelowo, po zakończenia procesu szkolenia TWI – samodzielna obsługa maszyn produkcyjnych,

-dbałość o jakość produkowanego i pakowanego wyrobu.

Nasze wymagania:

gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym,

-mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn produkcyjnych,

-książeczka dla celów sanitarno-epidemiologicznych,

-zdolności manualne, umiejętność pracy w grupie,

-zaangażowanie i chęć rozwoju.

Administratorem podanych przez Ciebie danych w procesie rekrutacyjnym jest Coveris Rigid Polska Sp. z o.o. ul. Budowlana 6, 41-100 Siemianowice Śląskie. Przysługuje Ci prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych, uzyskania dostępu do swoich danych; sprostowania i uzupełnienia danych, usunięcia danych; ograniczenia przetwarzania danych. Przysługuje Ci także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania danych, do przeniesienie danych oraz do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Szczegółowe postanowienia w zakresie przysługujących Ci praw i zasad przetwarzania przez nas danych znajdziesz w naszej Polityce prywatności dostępnej pod adresem wwwcoverisrigidcom

Kontakt:
Budowlana 6
Siemianowice Śląskie
695021625
Email: hr.rigidpl@coveris.com