Pracownik biurowy

Oferta pracy z dnia: 2018/06/13
Oferta ważna do dnia: 2018/07/14
Pracodawca: Bogdan
Miejsce pracy: Katowice

Biuro Zarządcy – Katowice

Zarządzamy własnymi nieruchomościami i poszukujemy od początku lipca młodej osoby do pracy na cały etat w naszym biurze w centrum Katowic.

Nasze oczekiwania:

– Dyspozycyjność w godzinach pracy biura (9:00 – 17:00)

– Umiejętność dobrej obsługi urządzeń biurowych oraz swobodnego poruszania się w Internecie.

– Znajomość podstawowych programów pakietu MS Office,

– Kreatywność, samodzielność, kultura osobista, odpowiedzialność,

– Mile widziana znajomość języka angielskiego.

Zakres obowiązków:

– Obsługa biura ( kawa, maile, telefony, organizacja i nadzór nad

wynajmami i pracą serwisu sprzątającego, itp..)

– Dbałość o czystość i porządek w biurze,

– Zamieszczanie ogłoszeń biura oraz dbałość o ich pozycjonowanie w

serwisach i skuteczność,

– Osobista prezentacja lokali i mieszkań

Oferujemy:

– Pracę na umowę zlecenia

– Przyjazną i swobodną atmosferę w pracy,

– Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Osoby zainteresowane prosimy przesyłanie CV na mail bogdan.pl500@gmail.com lub kontakt osobisty z Agencją PROKURENT w Katowicach ul. Jagiellońska 16/3

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami

+48 601 450 588