Pracownik Biurowy – kontakt z partnerami handlowymi zagranicznymi

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Klient Gratka.pl
Oferowane wynagrodzenie brutto: 2800
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Opis stanowiska:

Prowadzenie spraw kadrowych związanych z zatrudnieniem oraz rejestracja ewidencji czasu pracy i przygotowywanie danych do listy płac
Zarządzanie fakturami zakupowymi i sprzedażowymi
Nadzór administracyjny nad firmą
Kontakt z jednostkami zewnętrznymi
Przygotowywanie zestawień i raportów
Przygotowywanie zamówień materiałów i usług serwisowych
Obsługa korespondencji
Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów i ich archiwizację
Ścisła współpraca z działem księgowym i płacowym
Współpraca z innymi działami firmy
Telefoniczny i e-mailowy kontakt z dostawcami w języku angielskim
inne prace zlecone przez przełożonych

Doświadczenie na podobnym stanowisku co najmniej 2 lata
Znajomość Księgowość/
Dobra znajomość środowiska komputerowego i pakietu MS Office Microsoft Excel
Praktyczna znajomość oprogramowań do wystawiania faktur
Dobra organizacja pracy własnej, sumienność
Umiejętność analitycznego myślenia
Wymagana Znajomość języka angielskiego

Oferowane warunki zatrudnienia:
zatrudnienie na pełen etat w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w kraju i za granicą, działającej w branży od 13 lat
stabilną pracę w prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwie – umowa o pracę

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)