Pracownik administracyjny

Branża: Inne
Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom i Młodzieży "Dom Aniołów Stróżów
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Stowarzyszenie z ponad 20 letnim doświadczeniem, o ugruntowanej pozycji w środowisku lokalnym, poszukuje pracownika administracyjnego, gwarantując zdobycie doświadczenia w wielu obszarach z zakresu działalności organizacji pozarządowej.

Opis stanowiska:

– bieżąca obsługa biura Stowarzyszenia,

– wsparcie administracyjne i stała współpraca z poszczególnymi placówkami oraz formami pomocy Stowarzyszenia,

– stała współpraca z koordynatorami projektów oraz z działem kadrowym i księgowym Stowarzyszenia,

– zadania z zakresu kadrowego i  księgowego,

– zadania z zakresu ochrony danych,

– obsługa programów dedykowanych dla Stowarzyszenia m.in. CRM

– wsparcie działań promocyjnych i charytatywnych Stowarzyszenia.

Wymagania:

– wykształcenie średnie lub wyższe; bardzo dobra obsługa pakietu MS OFFICE (głównie Word i Excel),

– wskazana znajomość języków obcych,

– dokładność i rzetelność,

– sumienność,

– dynamizm,

– elastyczność,

– uczciwość i odpowiedzialność

– łatwość nawiązywania kontaktów,

– umiejętność pracy w zespole,

– samodzielność przy realizacji zadań,

– otwartość na nowe doświadczenia,

– doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Podczas rekrutacji sprawdzane będą umiejętności praktyczne z obsługi pakietu MS OFFICE.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji: CV z aktualnym zdjęciem, listu motywacyjnego na adres mailowy: praca(at)anioly24.pl – z dopiskiem pracownik biurowy.

Do CV prosimy o dołączenie następującej kaluzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).