Praca dla sprzedawcy światłowodu

Oferta pracy z dnia: 2018/10/11
Oferta ważna do dnia: 2018/11/11
Pracodawca: 1_Work Service S.A. Oddział Katowice
Numer referencyjny: SŚ/WS-09/18
Rodzaj pracy: Tymczasowa
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Opis firmy:

Grupa Work Service jest największą w Polsce agencją zatrudnienia i pierwszą spółką z sektora usług personalnych notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Od 1999 roku dostarczamy szeroki wachlarz innowacyjnych rozwiązań z obszaru HR. Świadczymy usługi pracy tymczasowej, rekrutacji pracowników stałych, doradztwa, outplacementu oraz outsourcingu usług na terenie Europy Środkowo-Wschodniej. Posiadamy 35 lokalnych biur oraz sieć 200 mobilnych doradców personalnych. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób, a ponad 3000 pracodawców wybrało nas na swojego partnera w biznesie bazującego na solidnych fundamentach i profesjonalizmie. Jesteśmy zorientowani na zaspokajanie potrzeb zarówno pracowników, jak i pracodawców, pozostając jednocześnie wrażliwi na zmienne uwarunkowania społeczno-ekonomiczne, podatkowe i prawne.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Sprzedawca Światłowodu

Obowiązki:

  • Sprzedaż usług światłowodowych;
  • Dosprzedaż dodatkowych usług;
  • Informowanie Klientów o aktualnych promocjach, usługach.

Wymagania:

  • Wykształcenia min. zawodowego;
  • Doświadczenie w sprzedaży – mile widziane;
  • Umiejętności obsługi komputera;
  • Komunikatywności;
  • Nastawienia na cel.
  • Umowę o pracę tymczasową;
  • Stabilne zatrudnienie;
  • Wynagrodzenie zawsze na czas;
  • Dogodną lokalizację na Osiedlu Tysiąclecia w Katowicach;
  • Pracę na 3/4 etatu;
  • Stawkę godzinową + dwie niezależne premie – ogólną i sprzedażową;
  • Dwie zmiany – 11-17, 15-21 od poniedziałku do piątku;
  • Szkolenia wstępne – produktowe i sprzedażowe;
  • Konsultant Work Service w siedzibie firmy;
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia;
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy.
Kontakt:
Gwiaździsta 66
Wrocław