Pomoc kuchenna

Oferta pracy z dnia: 2019/06/17
Oferta ważna do dnia: 2019/07/18
Pracodawca: Hotel Park Inn by Radisson
Miejsce pracy: Katowice
Rodzaj pracy: Stała, Dodatkowa, Inna
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Inna
Opcje dodatkowe: Dla niepełnosprawnych

Restauracja w Hotelu **** Park Inn by Radisson w Katowicach poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: KATOWICE

Lubisz gotować? Chcesz zdobyć lub wzbogacić swoją wiedzę kulinarną? WYŚLIJ CV LUB ZADZWOŃ!

Nie obawiasz się pobrudzić sobie rąk i zależy Ci na zapewnieniu gościom czystości na najwyższym poziomie? Jeśli odpowiedź brzmi „Yes I Can”, dołącz do zespołu Park Inn by Radisson. Poszukujemy wyjątkowych osób takich jak Ty!

Pracownicy Park Inn by Radisson stanowią zgrany zespół dbający o niezapomniane wrażenia przebywających w naszych hotelach gości. Jesteśmy hotelem, na którym można polegać!

Jesteś prawdziwą podporą hotelowej kuchni i mistrzem higieny. Zasługujesz na najwyższe pochwały!

Główne obowiązki na stanowisku Pomocy Kuchennej:

  • dba o stałą dostępność czystej zastawy, szkła, naczyń kuchennych itd. na potrzeby Kuchni i innych działów
  • utrzymuje wnętrze kuchni w czystości
  • realizuje zadania przydzielone mu przez przełożonego

Wymagania na stanowisku Pomocy Kuchennej:

  • pozytywne nastawienie, doskonałe zdolności organizacyjne i chęć zapewnienia najwyższych standardów obsługi gościa
  • dokładność
  • aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • motywacja do pracy
  • mile widziane doświadczenie w pracy w kuchni
  • dobra organizacja pracy własnej

Jesteś pedantem i chcesz, by każdy hotelowy talerz błyszczał? Powyższe stanowisko jest stworzone dla Ciebie! Dołącz do nas i spraw, by każda chwila była niezapomniana!

  • elastyczny grafik
  • miłą atmosferę
  • długofalową współpracę
  • umowę o pracę po okresie próbnym

Informacje dodatkowe:

Oferta kierowana jest także do osób posiadających orzeczenie o niepełnosprawności

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres mail bądź kontakt telefoniczny.

Uprzejmie prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Kontakt:
Katowice
784036207
Email: aleksandra.baron@parkinn.com