Pokojowa/Pokojowy

Oferta pracy z dnia: 2019/06/17
Oferta ważna do dnia: 2019/07/18
Pracodawca: Hotel Park Inn by Radisson
Miejsce pracy: Katowice
Rodzaj pracy: Stała, Dodatkowa, Inna
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Inna
Opcje dodatkowe: Dla niepełnosprawnych

Czterogwiazdkowy Hotel Park Inn by Radisson w Katowicach zatrudni osobę na stanowisko:
Pokojowa / Pokojowy

Jesteś wulkanem energii i maniakiem czystości. Jeśli odpowiedź brzmi Tak, dołącz do zespołu Park Inn by Radisson. Poszukujemy godnych zaufania osób takich jak Ty Pracownicy Park Inn by Radisson stanowią zgrany zespół dbający o niezapomniane wrażenia przebywających w naszych hotelach gości.

Obowiązki:

Zapewniając najwyższe standardy higieny będziesz odpowiedzialny za zadbanie, by goście czuli się w naszym hotelu jak w domu, a jako dusza naszego hotelu zobowiązany będziesz zadbać, by hotel lśnił czystością budząc podziw odwiedzających i zachowując swoją nowoczesną i świeżą aurę.

Główne obowiązki Pokojowej, Pokojowego: codzienne sprząta pokoje zgodnie z regulaminem i przyjętymi standardami realizuje zadania zlecone przez przełożonych.

Wymagania na stanowisku Pokojowej, Pokojowego:

  • pozytywne nastawienie,
  • doskonałe zdolności organizacyjne i chęć zapewnienia najwyższych standardów obsługi gościa,
  • dokładność.
  • stabilne zatrudnienie,
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności,
  • pracę w przyjaznej atmosferze,
  • elastyczny grafik,
  • pracę w międzynarodowej sieci hoteli.

Informacje dodatkowe:

Jeśli masz sokole oko, powyższe stanowisko jest stworzone dla Ciebie. Dołącz do nas i spraw, by każda chwila była niezapomniana.

Oferta kierowana jest także do osób posiadających orzeczenie o niepełnosprawności.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres mail bądź kontakt telefoniczny.

Uprzejmie prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 46/WE (RODO).

Kontakt:
Katowice
7840362014
Email: aleksandra.baron@parkinn.com