OPIEKUN OSOBY STARSZEJ

Oferta pracy z dnia: 2018/12/04
Oferta ważna do dnia: 2019/01/04
Pracodawca: Klient Gratka.pl
Miejsce pracy: KATOWICE
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę, Umowa zlecenie

VISTA HR to agencja zatrudnienia i doradztwa personalnego specjalizującą się w poszukiwaniu opiekunów i opiekunek osób starszych. W centrum naszego zainteresowania zawsze są ludzie – nasi pracownicy, klienci i kontrahenci. Realizujemy projekty dla klientów na terenie Niemiec a także w Polsce.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: ŚLĄSKIE

Zakres zadań:

Pomoc podopiecznym w codziennych czynnościach z zakresu samoobsługi i higieny osobistej.

Aktywizowanie podopiecznych w celu zwiększenia ich samodzielności życiowej.

Dbanie o zdrowie i bezpieczeństwo podopiecznych.

Dbanie o porządek w lokalu mieszkalnym.

Oferujemy następujące warunki zatrudnienia:

Umowa o pracę z atrakcyjnymi warunkami zatrudnienia.

Ustalone godziny pracy.

Miłe i pomocne towarzystwo współpracowników.

Oodpowiednie warunki i narzędzia pracy.

Chcielibyśmy abyś posiadał/a:

Wykształcenie min. zawodowe.

Doświadczenie zawodowe min. 1 rok  w pracy opiekuna.

Umiejętność pracy w zespole, sumienność, uczciwość, samodzielność, umiejętność i łatwość nawiązywania kontaktu z osobami starszymi.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie swojego CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w następującej treści:

ZGODA NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Vista 2 Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Katowicach (40-013), przy ul. Staromiejskiej 6/7, moich danych osobowych, w celu prowadzenia przez Spółkę procesów rekrutacyjnych, zgodnie z wymogami ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Ponadto oświadczam, iż zostałem poinformowany o możliwości wycofania udzielonej zgody w każdym momencie oraz o tym, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Kontakt:
ul.Staromiejska 6/7
Katowice
660661099
Email: praca@vista-hr.pl