Operator produkcji

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Work Service Czech s.r.o.
Miejsce pracy: Częstochowa, Katowice,
Oferowane wynagrodzenie brutto: 3500
Rodzaj pracy: Tymczasowa
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Profil firmy:

Work Service to międzynarodowa firma, działająca na polu doradctwa personalnego oraz pośrednictwa pracy. Gwarantujemy naszym klientom troskliwe indywidualne podejście. W krótkim okresie czasu znajdujemy zatrudnienie kandydatom, którzy się do nas zwracają.
W dniu dzisiejszym chcemy dać zatrudnienie osobom chcącym się rozwijać w przemyśle produkcyjnym.

Zadania:

Produkcja komponentow  z zachowaniem przepisów BHP.

Kontrola jakości.

Pakowanie elementów.

Oczekiwania:

Wysoka motywacja do pracy.

Mile widziane doświadczenie w branży automotive.

Zręczności manualnej, dobrej kondycji fizycznej.

Atrakcyjną pensję wahająca się miedzy 3500 a 5000 PLN brutto.

Dodatki i bonusy do wynagrodzenia.

Profesjonalne przeszkolenie.

Umowę o pracę na rok, z możliwością przedłużenia.

Pracę w systemie trójzmianowym, po 8 godzin.

Możliwość wyrabiania nadgodzin.

Bony żywieniowe.

Nieodpłatne zakwaterowanie lub dojazd do pracy.

20 dni płatnego urlopu

Opiekę koordynatora oraz pomoc w załatwieniu formalności ( badania lekarskie, założenie konta bankowego etc.)

Ważne: nie wymagamy doświadczenia.

Znajomość języka czeskiego nie jest koniecznością.

Pracę w Czechach, w różnych lokalizacjach.

Możliwość wspólnego wyjazdu dla par.