Operator Maszyn CNC

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: 1_Work Service S.A. Oddział Katowice
Miejsce pracy: Katowice
Numer referencyjny: OMCNC/WEX-05/18
Oferowane wynagrodzenie brutto: 3024
Rodzaj pracy: Tymczasowa
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Opis firmy:

Grupa Work Service jest największą w Polsce agencją zatrudnienia i pierwszą spółką z sektora usług personalnych notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Od 1999 roku dostarczamy szeroki wachlarza innowacyjnych rozwiązań z obszaru HR. Świadczymy usługi pracy tymczasowej, rekrutacji pracowników stałych, doradztwa, outplacementu oraz outsourcingu usług na terenie Europy Środkowo-Wschodniej. Posiadamy 35 lokalnych biur oraz sieć 200 mobilnych doradców personalnych. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób, a ponad 3000 pracodawców wybrało nas na swojego partnera w biznesie bazującego na solidnych fundamentach i profesjonalizmie. Jesteśmy zorientowani na zaspokajanie potrzeb zarówno pracowników, jak i pracodawców, pozostając jednocześnie wrażliwi na zmienne uwarunkowania społeczno-ekonomiczne, podatkowe i prawne.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice

Obowiązki:

  • Obsługa maszyn CNC (frezarki, tokarki, wytaczarki);
  • Wykonywanie pracy zgodnie z dokumentacją technologiczną i konstrukcyjną;
  • Dbałość o przebieg procesów i należyty stan maszyn.

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne (preferowana obróbka skrawaniem);
  • Znajomość i umiejętność odczytywania rysunku technicznego;
  • Doświadczenie w pracy na frezarkach, tokarkach, wytaczarkach CNC;
  • Znajomość i umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych.
  • Umowę o pracę tymczasową z możliwością przejścia pod strukturę Klienta;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Możliwość skorzystania z pakietu benefitów: ubezpieczenie na życie, Karta Multisport, pakiet medyczny;
  • Dobry dojazd – przystanek autobusowy dla osób korzystających z komunikacji miejskiej przy firmie Klienta (linie: 9,10,37,138,292,653,688);
  • Mozliwość zdobycia cennego doświadczenia;
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy.

Informacje dodatkowe:Administratorem Twoich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest Work Express Sp. z o.o.  S.A.  z siedzibą w Katowicach, Sky Tower ul.  Murckowska 14, 40-265. Z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych można skontaktować używając adresu: IOD@worksexpress.pl . Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna: 221 1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c. Rozporządzenia  z dnia 27 kwietnia 2016 r. Rozporządzenia RODO w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych). Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Czas przechowywania danych: powierzone dane osobowe będą przechowywane do czasu prowadzonej rekrutacji.  Przewidywane kategorie odbiorców danych:  osoby zajmujące się rekrutacją i kadra decydująca o zatrudnieniu. Przysługujące prawa: prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany na etapie zawierania umowy.