Monter izolacji

Branża: Inne
Oferta pracy z dnia: 2019/08/09
Oferta ważna do dnia: 2019/09/09
Pracodawca: Oxwent Sp. z o.o.

Firma „OXWENT Sp. z o.o.” z siedzibą w Katowicach, poszukuje:

Monterów izolacji i płaszczy izolacyjnych do pracy na budowach.

Zadania:

·        Montaż izolacji i płaszczy ochronnych

Wymagania:

·        Zdolność do pracy na wysokości

·        Prawo jazdy kat. B

·        Umiejętność pracy w grupie

·        Dyspozycyjność

Oferujemy:

·        Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę

·        Ubezpieczenie i gwarancję odprowadzania składek

·        Atrakcyjne wynagrodzenie

·        Praca od 7.00-15.00 (możliwość nadgodzin)

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod nr 725-775-737

Zainteresowanych ogłoszeniem prosimy o przesyłanie CV na adres biuro@oxwent.pl

Prosimy o zamieszenie w CV klauzuli zgody znajdującej się poniżej:

 „Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia.

+48 725 775 737