Monter instalacji kominowych

Oferta pracy z dnia: 2018/05/12
Oferta ważna do dnia: 2018/06/12
Pracodawca: Bit-projekt
Oferowane wynagrodzenie brutto: 3000
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Poszukujemy pracowników na stanowisko „Monter instalacji kominowych”

Oferujemy:

-stałe zatrudnienie (umowa o pracę) po okresie wstepnym;

-dodatkowe wynagrodzenie za nadgodziny i soboty;

-miłą atmosferę w pracy;

-samochód służbowy (przy dłuższej współpracy)

-przyuczenie do zawodu.

Obowiązki:

Do obowiązków będzie należało wykonywanie prac polegających na montażu wkładów kominowych, frezowaniu przewodów kominowych, uszczelnianiu kominów, dobudowie przewodów kominowych. Praca na terenie Sosnowca lub Świętochłowic.

Wymagania:

-mile widziane doświadzczenie w branży budowlanej;

-obowiązkowość;

-pracowitość;

-mile widziane prawo jazdy;

-brak leku wysokości.

Jeżeli jesteś zainteresowany pracą w naszej firmie proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Kontakt:
Strzemieszycka 31 A
Dąbrowa Górnicza
504106741
Email: biuro@bitprojekt.com.pl