Magazynier / Pakowacz

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: WIPER sp. z o. o.
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wiper Sp. z o. o.

Mikołów, śląskie

Wiper to firma produkcyjna z Mikołowa. Jest wiodącym producentem
odwodnień ze stali nierdzewnej do kabin prysznicowych.

MAGAZYNIER / PAKOWACZ

Miejsce pracy: Mikołów
Region: śląskie

Opis stanowiska:

– praca na magazynie przy pakowaniu i wysyłce towaru;
– sortowanie i pakowanie towaru według zamówień klienta;
– przygotowanie paczek do odbioru przez kuriera;
– zapewnienie terminowej realizacji zadań;
– współpraca z innymi działami firmy.

Wymagania:

– doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane – lecz nie wymagane;
– zdolności manualne;
– sumienne i rzetelne wywiązywanie się z powierzonych zadań;
– chęć do pracy;
– solidność, elastyczność, punktualność, dokładność.

Oferujemy:

– stałe miejsce pracy;
– zatrudnienie na zasadzie umowy o pracę;
– możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji;
– zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.