MAGAZYNIER

Branża: Motoryzacja
Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: BOMA Bogdan Nowak
Miejsce pracy: KATOWICE
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Opis firmy:

Firma BOMA powstała w sierpniu 1988 roku. W ciągu ostatnich dwudziestu lat, dzięki konsekwentnej polityce i silnej orientacji na rozwój nasza firma stała się największym dystrybutorem opon w regionie i jednym z największych w Polsce, zatrudniającym obecnie około 90 osób. Silną i solidną markę tworzymy poprzez fachowość naszych pracowników, stale rozwijającą się infrastrukturę firmy, szybkie dostosowywanie się do potrzeb zmieniającego się rynku i rzetelność wobec naszych partnerów.

Obowiązki:

• przyjmowanie i wydawanie towaru na podstawie dokumentów magazynowych,
• konfekcjonowanie wysyłek,
• załadunek i rozładunek dostaw,
• prace porządkowe w obrębie magazynu

Wymagania:

• uprawnienia na wózki widłowe (mile widziane),
• doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane)

• zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
• przyjazne warunki pracy,
• profesjonalne narzędzia pracy,
• rozwój umiejętności poprzez zapewnienie systemu szkoleń