Magazynier

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Klaudia
Miejsce pracy: Katowice
Oferowane wynagrodzenie brutto: 15

iPrime Jobs Sp. z o.o. (podmiot wpisany do rejestru agencji zatrudnienia Certyfikat Marszałka Województwa Śląskiego nr 20991) to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, doradztwie i employer brandingu.

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko: Magazynier.

Oferta jest kierowana do Pań i do Panów.

Obowiązki:

– Kompletacja leków zgodnie z zamówieniem

– Przyjmowanie dostaw do magazynu, towarowanie (rozkładanie na półki), pakowanie,

 sprawdzanie oraz wydawanie towaru odbiorcom

– Inne prace magazynowe

Wymagania:

– Wysoka motywacja i chęci do pracy

– Dyspozycyjność

– Doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane)

– Wykształcenie średnie

– Ważna książeczka sanepidu

Oferujemy:

– Praca od zaraz

– Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę po okresie próbnym

– Wynagrodzenie na okresie próbnym: 14,70zł brutto/h

– Pracę od poniedziałku do soboty w systemie zmianowym