Magazynier

Branża: Inne
Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Dajar Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Katowice
Oferowane wynagrodzenie brutto: 2500
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

„DAJAR” Sp. z o.o. zatrudni pracowników do pracy

w HURTOWNI w KATOWICACH na stanowisku:

MAGAZYNIER

Miejsce pracy: „DAJAR” Sp. z o.o.  –  Hurtownia w Katowicach   Region: śląskie

Opis stanowiska – praca fizyczna:

przyjmowanie towarów na magazyn, ustawianie towarów na półkach magazynowych, kompletowanie towarów przeznaczonych do wysyłki zgodnie z zamówieniem klienta.

Wymagania:

Od kandydatów oczekujemy:

zaangażowania i odpowiedzialności, pozytywnego nastawienia i chęci do pracy, umiejętności pracy w zespole,

Oferujemy:

pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji, zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę – pełny etat, pracę w godz. 700-1500, ewentualne nadgodziny płatne według obowiązujących przepisów prawa pracy, miłą atmosferę w pracy, możliwość rozwoju zawodowego.

Zastrzegamy możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.