MAGAZYNIER

Oferta pracy z dnia: 2018/12/05
Oferta ważna do dnia: 2019/01/05
Pracodawca: Dajar Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Katowice
Oferowane wynagrodzenie brutto: 2500

„DAJAR” Sp. z o.o. zatrudni pracowników do pracy

w HURTOWNI w KATOWICACH na stanowisku:

·     MAGAZYNIER

Miejsce pracy: „DAJAR” Sp. z o.o. – Hurtownia w Katowicach

Region: śląskie

Opis stanowiska – praca fizyczna:

§ przyjmowanie towarów na magazyn,

§ ustawianie towarów na półkach magazynowych,

§ kompletowanie towarów przeznaczonych do wysyłki zgodnie z zamówieniem klienta.

Wymagania:

Od kandydatów oczekujemy:

§ zaangażowania i odpowiedzialności,

§ pozytywnego nastawienia i chęci do pracy,

§ umiejętności pracy w zespole,

Oferujemy:

§ pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji,

§ zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę – pełny etat,

§ pracę w godz. 700-1500,

§ ewentualne nadgodziny płatne według obowiązujących przepisów prawa pracy,

§ miłą atmosferę w pracy,

§ możliwość rozwoju zawodowego.

Zastrzegamy możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883, tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182)

Więcej o firmie Dajar dowiesz się na www.dajar.pl oraz http://sklep.dajar.pl

Kontakt:
+48 502 602 141