Magazynier

Branża: Inne
Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Armet-Grupa SBS Kubala Rafał
Miejsce pracy: Katowice
Oferowane wynagrodzenie brutto: 2344
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Prezentacja firmy:
Armet-Grupa SBS Kubala Rafał to firma handlowa działająca w Katowicach (ul. Milowicka) w branży technika grzewcza i sanitarna. W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko magazyniera.

Opis stanowiska pracy:

Główne zadania:
Przyjmowanie i rozładunek dostaw
Przygotowywanie zamówień dla kierowców
Dbanie o porządek na magazynie
Współpraca z wewnętrznymi działami firmy oraz dostawcami.

Wymagania i oczekiwania:
Wykształcenie min. średnie,
Wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku
Umiejętność pracy w zespole,
Samodzielność,
Odpowiedzialność,
Oferujemy:
zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę po 1 miesiącu okresu próbnego(umowa zlecenie na okres próbny)
wynagrodzenie od 1700zł netto
pracę w siedzibie firmy, w Katowicach na Dąbrówce Małej
pracę w młodym zespole, w sympatycznej atmosferze, w rozwijającej się firmie,
pracę w firmie o ogólnopolskim zasięgu,,