Kucharz

Oferta pracy z dnia: 2019/06/17
Oferta ważna do dnia: 2019/07/18
Pracodawca: Hotel Park Inn by Radisson
Miejsce pracy: Katowice
Rodzaj pracy: Stała, Dodatkowa, Inna
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Inna
Opcje dodatkowe: Dla niepełnosprawnych

Restauracja w Hotelu **** Park Inn by Radisson w Katowicach poszukuje osób na stanowisko:

KUCHARZ/kucharka

Miejsce pracy: KATOWICE

Lubisz gotować? Chcesz zdobyć lub wzbogacić swoją wiedzę kulinarną? WYŚLIJ CV LUB ZADZWOŃ!

Jesteś głodny sukcesu? Jeśli odpowiedź brzmi „TAK”, dołącz do zespołu Park Inn by Radisson, Poszukujemy smakoszy takich jak Ty!

Pracownicy Park Inn by Radisson stanowią zgrany zespół dbający o niezapomniane wrażenia przebywających w naszych hotelach gości. Jesteśmy hotelem, na którym można polegać!

Pasja kulinarna i zdolności przywódcze nadają Twojemu życiu smak? Jeśli tak, potrzebujemy właśnie Ciebie!

Twoja osobowość jest niczym dodatkowy składnik, który może wzbogacić smak całego zespołu? Dołącz do załogi naszej kuchni i spraw, by każda chwila spędzona przez gości w naszym hotelu była niezapomniana.

Główne obowiązki na stanowisku Kucharza:

  • Przygotowuje zamówienia i odpowiednio przybiera dania zgodnie z przepisami oraz wymogami odnośnie jego prezentacji
  • Nadzoruje i wspiera członków swojego zespołu dla osiągnięcia optymalnej jakości
  • Dba o przestrzeganie dobrych praktyk w zakresie bezpieczeństwa i higieny żywności
  • Przeprowadza zamknięcie dnia w kuchni zgodnie z procedurami i normami obowiązującymi w oddziale

Wymagania na stanowisku Kucharza:

  • udokumentowane doświadczenie na podobnym stanowisku w hotelu sieciowym pracy oraz zdolność do demonstracji wysokich standardów pracy oraz nadzorowania działań zespołu
  • pozytywne nastawienie, doskonałe zdolności organizacyjne i chęć zapewnienia najwyższych standardów obsługi gościa
  • determinacja i ambicja inspirująca zespół do ciągłego spełniania, a nawet wyprzedzania oczekiwań gości
  • umiejętność pracy w zespole, logiczne myślenie i wysoka komunikatywność

    Chcesz, by goście zamieszczali zdjęcia TWOICH dań na Instagramie? Jeśli tak, nasza kuchnia należy do Ciebie! Dołącz do nas i spraw, by każda chwila była niezapomniana!

  • stabilne zatrudnienie
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
  • pracę w przyjaznej atmosferze
  • elastyczny grafik
  • pracę w międzynarodowej sieci hoteli
  • system zniżek w hotelach Radisson Hotel Group
  • obiady pracownicze
  • system szkoleń
  • możliwości rozwoju

Potrzebujesz:

  • aktualnej książeczki Sanepid
  • chęci i zaangażowania w pracę
  • dobrej organizacji czasu pracy
  • doświadczenia zawodowego na stanowisku kucharza
  • mile widziane wykształcenie gastronomiczne

Oferta kierowana jest także do osób posiadających orzeczenie o niepełnosprawności.

CZEKAMY WŁAŚNIE NA CIEBIE !!

Informacje dodatkowe:

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres mail bądź kontakt telefoniczny.

Uprzejmie prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Kontakt:
Katowice
784036207
Email: aleksandra.baron@parkinn.com