Księgowy

Oferta pracy z dnia: 2018/06/07
Oferta ważna do dnia: 2018/07/08
Pracodawca: Kwiatowa Przesyłka
Miejsce pracy: Katowice
Oferowane wynagrodzenie brutto: 2000
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Dynamicznie rozwijająca się firma Kwiatowa Przesyłka S.C z oddziałem w Katowicach poszukuje osoby na stanowisko Księgowa/Księgowy.

Osoba na tym stanowisku będzie wykonywała następujące zadania:
-prowadzenie pełnych ksiąg handlowych, zgodnie z ustawą o rachunkowości
-samodzielne prowadzenie pełnej księgowości spółki
-sporządzanie analiz i sprawozdań finansowych, a także deklaracji podatkowych
-prowadzenie spraw kadrowych
-współpraca z urzędami
-pełnienie nadzoru nad obiegiem dokumentów księgowych
-rozliczanie płac
-pilnowanie terminów płatności zobowiązań oraz należności

Kandydaci na powyższe stanowisko muszą spełnić następujące wymagania:
-wykształcenie wyższe, kierunkowe
-znajomość przepisów podatkowych
-doświadczenia w pracy na ponownym stanowisku
-mile widziane doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym

Oferujemy:
-umowę o pracę
-pracę w systemie jednozmianowym, w godzinach od 08:00 do 16:00, od poniedziałku do piątku
-miłą atmosferę w miejscu pracy
-bardzo dobre warunki pracy, w przestrzennym biurze, mieszczącym się w Katowicach-Piotrowicach
-możliwość rozwoju zawodowego

Wszystkich zainteresowanych ofertą zapraszamy do przesłania swojego CV. Prosimy o dopisanie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97, Dz.U. nr 133, poz. 883”.

Kontakt:
ul. Niedźwiedzia, 29B
Warszawa
223783841
Email: m.solecka@kwiatowaprzesylka.pl