Księgowa

Oferta pracy z dnia: 2019/08/13
Oferta ważna do dnia: 2019/09/13
Pracodawca: APN Consulting sp. z o.o.
Miejsce pracy: Katowice
Oferowane wynagrodzenie brutto: 2500

Biuro Rachunkowe APN Consulting sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach poszukuje osoby na stanowisko Księgowa/Księgowy

Opis stanowiska:

•samodzielne prowadzenie KPiR przydzielonej grupy klientów

•sporządzanie list płac i rozliczeń z ZUS

•sporządzanie deklaracji podatkowych

•kontakt z klientami biura i urzędami

Wymagania:

•kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku

•dobra znajomość przepisów podatkowych

•znajomość pakietu MS Office oraz Płatnika, Symfonii będzie dodatkowym atutem

•dyspozycyjność

•skrupulatność, dokładność, samodzielność, umiejętność realizacji wyznaczonych zadań i ich terminów

Oferujemy:

•pracę na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,

•elastyczne godziny pracy,

•ciekawą pracę w pozytywnej atmosferze,

•możliwość poszerzania umiejętności i wiedzy z różnych zakresów księgowości i prawa podatkowego.

•Nowoczesne rozwiązania systemowe (np. praca na dokumentacji elektronicznej, CMR, )

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy

665580092