HR Biznes Partner – Katowice

Oferta pracy z dnia: 2018/12/05
Oferta ważna do dnia: 2019/01/04
Pracodawca: Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. jest ogólnopolską agencją zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy Pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski. Nasza agencja posiada belgijskie certyfikaty w regionie Flandrii o numerze VG 2091/U, VG 2091/UC, Brukseli: 00611-406-20180122, 00611-406-20180123 oraz Walonii: W.DISP.1321, co stanowi gwarancję legalności i jakości świadczonych przez nas usług.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów, lidera branży produkcji przemysłowej, poszukujemy osoby do pracy na stanowisku: HR Biznes Partner

Oczekiwania:

  • minimum czteroletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie międzynarodowej
  • praktyczna wiedza z obszaru polityki płacowej i zarządzania płacami
  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (dodatkowym atutem będzie znajomość j. rosyjskiego)
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • mile widziana znajomość specyfiki rynków i wynagrodzeń w krajach Europy Środkowo-Wschodniej

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze
  • konkurencyjne warunki wynagrodzenia (wynagrodzenie zasadnicze oraz system premiowy)
  • bogaty koszyk profitów: karta sportowa, wczasy pod gruszą, dofinansowania z ZFŚS
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00- 16:15
  • elastyczne godziny rozpoczynania i kończenia pracy
  • interesującą i samodzielną pracę pełną wyzwań
  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego w międzynarodowym środowisku

Zadania:

  • współpraca z kadrą kierowniczą w zakresie strategii i kierunków rozwoju organizacji
  • współdziałanie z zespołem HR i menedżerami w tworzeniu polityki personalnej i działań z obszaru HR
  • realizacja projektów z obszaru HR na poziomie korporacyjnym i lokalnym
  • przygotowywanie raportów oraz analiz z obszaru HR
  • realizacja powierzonych zadań w zgodzie ze standardami jakości, oczekiwaniami klientów oraz przepisami prawnymi, lokalnymi i korporacyjnymi

Dodatkowe informacje

Jeśli czujesz, że ta oferta pracy jest idealna dla Ciebie – wyślij nam swoje CV w języku angielskim.

Dołącz do naszego zespołu i daj sobie szansę na zawodowy sukces!

506 561 604
Email: a.gacparska@ksservice.pl