Handlowiec / Specjalista ds. PR

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: PubliCity Media Group
Miejsce pracy: Katowice
Numer referencyjny: AP/02/2019
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

PubliCity Media Group, organizator Programu Symbol, promującego najlepsze firmy w Polsce, wydawca „Monitora Rynkowego”, dodatku do Dziennika Gazety Prawnej oraz „Monitora Biznesu”, dodatku do Rzeczpospolitej, publikujący także na portalach infor.pl, rp.pl, pb.pl oraz bankier.pl w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osób na stanowisko:

Poszukujemy osób utalentowanych, chcących zaistniećw ogólnopolskich mediach oraz zrobić karierę zawodową w handlu, PR, reklamie i promocji oraz otrzymywać ponadprzeciętne wynagrodzenie za dobre wyniki w pracy.

Opis stanowiska:

Osoba przyjęta do redakcji na w/w stanowisko kontaktuje się z najwyżej postawionymi reprezentantami sfery polskiego biznesu i administracji – głównie prezesami lub członkami zarządów podmiotów gospodarczych, które potencjalnie kwalifikują się do publikacji w temacie poruszanym aktualnie na łamach Monitora Rynkowego orazMonitora Biznesu. Zadaniem tej osoby jest pozyskanie firmy jako kontrahenta, a następnie obsługa reporterska oraz stworzenie artykułu do publikacji.

Osoba osiągająca na w/w stanowisku sukcesy przekładające się na konkretne wyniki będzie mogła liczyć na dynamiczny rozwój swojej kariery w branży medialnej. Będzie też miała możliwość poszerzania zakresu swojej pracy, a dobre rezultaty pozwolą jej sięgać po coraz wyższe wynagrodzenie.

Czas pracy obejmuje 8 godzin dziennie.

Oczekiwania:

– umiejętności handlowe i nastawienie na rozwój zawodowy oparty na sprzedaży

– ponadprzeciętna motywacja do osiągania wysokich zarobków

– doświadczenie w handlu (najlepiej związanym z mediami) mile widziane

– komunikatywność i wysoki poziom umiejętności interpersonalnych

– umiejętność przekonywania przy zachowaniu wysokiej kultury osobistej

– swoboda i elokwencja w posługiwaniu się językiem polskim

– przynajmniej elementarna wiedza o gospodarce w Polsce i na świecie

– umiejętność redagowania tekstów prasowych

Co oferujemy:

– ponadprzeciętne zarobki uzależnione od osiąganych wyników

– zaistnienie na łamach najważniejszych dzienników społeczno-gospodarczych w Polsce

– umowę o pracę

– godziny pracy umożliwiające łączenie życia zawodowego z prywatnym

– dołączenie do zespołu profesjonalistów o wysokiej renomie

– szereg szkoleń, możliwości rozwoju, awansu oraz zdobycia stałego zatrudnienia