Grafik DTP

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: WIPER sp. z o. o.
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wiper Sp. z o. o.

Mikołów, śląskie

Wiper to firma produkcyjna z Mikołowa. Jest wiodącym producentem
odwodnień ze stali nierdzewnej do kabin prysznicowych.

GRAFIK DTP

Miejsce pracy: Mikołów
Region: śląskie

Opis stanowiska:

– przygotowywanie katalogów, cenników;
– graficzne ujednolicanie materiałów reklamowych: katalogów, cenników, ulotek, itp.;
– przygotowywanie plików do druku, kontakt z drukarnią;
– projektowanie opakowań oraz etykiet produktów;
– projektowanie i realizacja banerów, reklam;
– projektowanie ekspozytorów;
– zdjęcia produktowe;
– obsługa maszyn: ploter solwentowy, drukarka cyfrowa, laser CO2, laser fiber, drukarka 3D;
– przygotowywanie prezentacji w PowerPoint;
– opieka nad stroną internetową.

Wymagania:

– znajomość: Adobe Illustrator, InDesign, Photoshop, CorelDraw, (AutoCAD), HTML, WordPress;
– doświadczenie na podobnym stanowisku (grafik, drukarz);
– znajomość języka angielskiego;
– dokładność, sumienność, kreatywność.

Oferujemy:

– pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
– stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;
– możliwość uzyskania premii po okresie próbnym;
– możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego;
– pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 – 15:00.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.