Główny Specjalista ds. kadr i płac

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Badford Continental Sp.z o.o.
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku, działająca w sektorze usług czystościowo -porządkowych, zatrudni:

 Głównego Specjalistę ds. kadr i płac

Miejsce pracy: Katowice

 Wymagania:

Wykształcenie (ekonomia, prawo) minimum średnie, mile widziane wyższe, Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku minimum 3 lata, Znajomość przepisów dot. ubezpieczeń społecznych, prawa pracy, prawa cywilnego, Praktyczna znajomość i umiejętność rozliczania umów zleceń, Znajomość przepisów dot. zatrudniania cudzoziemców, spoza krajów Unii Europejskiej Dobra znajomość obsługi pakietu MS Office (Word, Excel) Mile widziana znajomość programu WAPRO Gang. Umiejętność pracy w zespole Umiejętność pracy pod presją czasu Umiejętność pracy w dużej organizacji z pracownikami porozrzucanymi po wielu oddziałach Odpowiedzialność, dokładność, rzetelność, uczciwość Dyspozycyjność

Zakres obowiązków:

Pełna obsługa kadrowo-płacowa pracowników zatrudnionych na umowę o pracę, umowę zlecenie lub umowę o dzieło.

 Oferujemy:

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy Możliwość awansu i rozwoju zawodowego, dzięki pracy w dziale kadr i płac rozliczającym kilkuset pracowników w firmie o dynamicznym rozwoju.

CV oraz list motywacyjny wraz z klauzulą o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji, proszę kierować na adres mailowy.

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.