Customer Support Specialist

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: ManpowerGroup Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Katowice
Numer referencyjny: CSS/037/DLE
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Manpower (Agencja zatrudnienia – numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji.

Masz dość wykonywania setek połączeń telefonicznych, słuchania roszczeniowych klientów i wciskania mało atrakcyjnych ofert?

Zamień „SŁUCHAWKĘ” na MAILA i rozpocznij pracę w zupełnie nowym oddziale firmy skierowanym na rynek niemiecki!

Oto, co mamy do zaoferowania:

  • Umowę, którą podpiszesz bezpośrednio z naszym Klientem
  • Wynagrodzenie, które bez wątpienia wywoła uśmiech na Twojej twarzy
  • Przyjazną kulturę organizacyjną
  • Dofinansowania do bistro, darmowa kawa i owoce dla pracowników
  • Darmowe zajęcia z języka angielskiego
  • Darmowe bilety na wydarzenia sportowe
  • Karta Multisport oraz ubezpieczenie na życie
  • Pracę w zupełnie nowym dziale firmy!

Jakie będą Twoje zadania?

  • Udzielanie informacji, odpowiadanie na zapytania klientów, rozwiązywanie problemów poprzez pocztę elektroniczną i czat – brak połączeń telefonicznych
  • Budowaniem pozytywnych relacji i dbaniem o wizerunek firmy
  • Wewnętrzna obsługa obiegu informacji
  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy

Nasze wymagania:

  • Dobra znajomość języka niemieckiego – min. B1/B2
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Motywacja do podjęcia pracy z Klientem w systemie zmianowym
  • Odpowiedzialność i profesjonalne podejście do powierzanych zadań
  • Komunikatywność i wysoka kultura osobista

Oferta dotyczy pracy stałej