asystentka stomatologiczna /higienistka stomatologiczna

Oferta pracy z dnia: 2019/02/28
Oferta ważna do dnia: 2019/03/31
Pracodawca: Gabinet ortodontyczno-stomatologiczny
Miejsce pracy: Katowice
Rodzaj pracy: Stała, Dodatkowa, Inna, Staż / praktyka
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Prywatny gabinet ortodontyczno-stomatologiczny z Katowic poszukuje asystentki lub higienistki stomatologicznej.

Oczekujemy:
• wykształcenie kierunkowe (asystentka stomatologiczna/higienistka stomatologiczna) lub w trakcie nauki;
• doświadczenie w asystowaniu „na cztery ręce” mile widziane;
dobra organizacja pracy;
łatwość nawiązywania kontaktów; troska o pacjenta
sumienność i staranność w wykonywaniu obowiązków, punktualność.
życzliwość w kontakcie z pacjentami i współpracownikami,
szukamy osoby dynamicznej i pozytywnej.

Oferujemy:
-elastyczny wymiar czasu pracy- możliwość zatrudnienia nawet na 1/2 lub 3/4 etatu
-dostosowanie grafiku do indywidualnych preferencji i potrzeb ( dotyczy ilości godzin dziennie , jak również wybranych dni w tygodniu)
-forma zatrudnienia : umowa o prace lub umowa zlecenie
-dla higienistki możliwy również system prowizyjny od wykonanych zabiegów

Zakres obowiązków:
• Przygotowanie stanowiska pracy;
• Przygotowanie pacjenta do zabiegu;
• Sterylizacja narzędzi i sprzętu;
• Asystowanie przy zabiegu (na cztery ręce);
• Troska o dobre relacje z pacjentem;
• Dbanie o higienę gabinetu i najbliższego otoczenia;

Osoby zainteresowane procesem rekrutacyjnym na dane stanowisko prosimy o nadsyłanie CV
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))”.

Kontakt:
Katowice