Asystent architekta

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Idea
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Opis firmy:

Tworzymy systemy rekreacyjne dające radość zarówno dzieciom jak i dorosłym! Nasze produkty możesz znaleźć w wielu parkach rozrywki, ośrodkach, terenach zielonych w Polsce i Europie.

Szukamy osoby na stanowisko:

Asystent Architekta ze znajomością AutoCad 3D

Zadania:

  • Tworzenie wizualizacji terenów 3D
  • Kontakt z architektami
  • Współpraca z resztą zespołu (sprzedawcy, architekci)
  • Przedstawienie kreatywnych pomysłów na tworzenie nowych urządzeń rekreacyjnych

Umiejętności:

  • Znajomość AutoCad 3D
  • Znajomość języka angielskiego min. B2
  • Wykształcenie techniczne
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku – mile widziane

  • Stabilne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę (ewentualnie B2B)
  • Rozwój i poszerzanie umiejętności z zakresu projektowania
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń (podstawa+premia)
  • Dostęp so wszystkich narzędzi niezbędnych w pracy na tym stanowisku
  • Naprawdę fajną i dynamiczną pracę
  • Przyjazy i otwarty zespół