Analityk biznesowy – atrakcyjne warunki zatrudnienia – Katowice

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.
Miejsce pracy: Katowice
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. – numer certyfikatu KRAZ 7254 – wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku Analityk biznesowy. 

Wyzwania, które na Ciebie czekają to:

analiza wydajności procesów produkcyjnych, monitorowanie wykonania budżetu, przygotowywanie sprawozdań finansowych oraz wsparcie w procesie przygotowania budżetu miesięcznego/rocznego.

Praca z nami to czysty zysk!

Otrzymujesz umowę o pracę oraz konkurencyjne wynagrodzenie zasadnicze i rozbudowany system premiowy. Dodatkowo oferujemy szeroki pakiet motywacyjno – socjalny, a w nim: karta sportowa, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, kursy języków obcych i dofinansowanie do biletów komunikacji miejskiej. Będziesz pracował od 8 do 16 od poniedziałku do piątku w komfortowym biurze. Zapewnimy Ci niezbędne narzędzia pracy oraz samodzielne i pełne wyzwań stanowisko. Z nami rozwiniesz swoje kompetencje i zdobędziesz cenne doświadczenie w środowisku międzynarodowym.

Czy to o Tobie?

Posiadasz min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku? Excel nie ma przed Tobą tajemnic, a komunikacja w języku angielskim to dla Ciebie pestka? Jeśli dodatkowo masz wyższe wykształcenie techniczne i zmysł analityczny – szukamy Ciebie!

Dodatkowe informacje

Już teraz zacznij swoją przygodę zawodową z nami! WYŚLIJ do nas swoje CV w języku angielskim i daj się poznać!

Zapraszamt także do kontaktu pod nr teleofnu 506 561 604.