Agent Nieruchomości

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Royal Szymon Zdziebłowski
Rodzaj pracy: Stała, Dodatkowa
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Opis firmy:

Zajmujemy się profesjonalnym pośrednictwem w obrocie nieruchomościami. Biuro prowadzone jest przez osobę posiadającą licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami nr. 6161. Obrotem nieruchomościami zajmujemy się na terenie całego województwa śląskiego poprzez naszych agentów pracujących w terenie.

W dzisiejszych czasach pośrednictwo w obrocie nieruchomościami jest pojęciem bardzo szerokim. Nasza praca to przede wszystkim pośrednictwo w obrocie nieruchomościami polegające na zawodowym wykonywaniu czynności zmierzających do zawarcia umów sprzedaży (kupna) i wynajmu (najmu) nieruchomości tj.:

  • Lokale mieszkalne bądź spółdzielcze własnościowe prawa do lokali mieszkalnych,
  • Domy,
  • Działki – budowlane oraz rolne,
  • Nieruchomości komercyjne – lokale użytkowe, powierzchnie biurowe itp.

Nasze uprawnienie zawodowe oraz długoletnie doświadczenie zapewniają bezpieczeństwo transakcji. W naszej pracy kierujemy się uczciwością, starannością w wykonywaniu czynności pośrednictwa a przede wszystkim dobrem naszych klientów.

Obowiązki:W skrócie do obowiązków agenta należy pomoc przy przeprowadzeniu transakcji sprzedaży bądź wynajmu nieruchomości. Szczegółowo zakres obowiązków omówimy na pierwszych spotkaniach.Wymagania:

Wymagania obowiązkowe:

– prawo jazdy oraz samochód,

– średnie wykształcenie

– wiek powyżej 25 lat

– umiejetność łatwego nawiazywania kontaktów z innym człowiekiem 

– szybkie uczenie się

– nieustępliwość 🙂

Wymagania na plus :

– doświadczenie w zawodzie

– własna działalność gospodarcza

Poszukujemy osoby do pracy powyżej 25 roku życia, na rejony miast Gliwice, Bytom,Katowice, Chorzów, Ruda Śląska lub miasta ościenne. Zapewniamy wszystkie niezbędne narzędzia do pracy w zawodzie oraz wsparcie merytoryczne. Poszukujemy agentów z doświadczeniem w branży nieruchomości pądź podobnej, jednakże nie jest to wymagane i niezbędne. Chetnie przyuczymy nowe osoby chcące osiągnąć sukces w tym biznesie.Oferujemy wysokie stawki prowizyjne od sprzedaży i wynajmu nieruchomości. Zapewniamy pracę w stabilnym środowisku, „bez wyścigu szczurów” oraz korporacyjnej nagonki na pracownika. W firmie panuje miła , sympatyczna niemalże rodzinna atmosfera :-). Praca idealna zarówno na pełen etat jak i jako praca dorywcza. Dla osób z doświadczeniem pracujących w innych biurach i chcących dopytać o szczegóły współpracy z znami, zapewniamy dyskrecje i pełną anonimowość. 

Proszę tylko o przemyślane oferty, zaznaczam uczciwie ze nie jest to praca dla każdego, wynagrodzenie głównie prowizyjne, rózne godziny pracy – czasem do południa, czasem popołudniu lub wieczorem – jak wymaga od nas tego klient, zarobki wysokie ale tylko dla osób poważnie zaangażowanych , niestety ale w tym zawodzie nie zarabia sie za dobre chęci ale za dobrze wykonaną pracę. Bardzo prosze mieć na uwadze powyższe przy wysyłaniu do na cv. 

Praca od zaraz , pierwszy etap szkolenie , drugi etap – praca, praca i jeszcze raz praca 🙂